WhatsApp: 0532 764 88 78
Ptesi - Ctesi 10:oo - 19:oo

 

Kurumsal Kimlik

"Beyaz Şapkalı SEO Ajansı"

Hakkımızda...

Beyaz Şapkalı (White Hat) SEOCU; çalıştıkları web sitelerinin arama motorlarında yükselmeleri için hiç bir yanlış yapmayan, her şeyi yapılması gerektiği gibi yapan, doğal yollar ile ilerleyen seoculardır. Yani iyice özetlersek, illegal yollar kullanmayan, spam çalışma yapmayan, her şeyi kullanıcı odaklı yapıp, arama motorunun istediği alt yapıda sunan çalışma bütünü Beyaz Şapkalı (White Hat) Seo diye anılmaktadır...

marketing
İleri Düşünen SEO Ajansınız.
2013 yılında kurulan Çalışkan Bilişim Hizmetleri markası olan İlk Sayfa Site, İstanbul merkezli tutkulu ve sonuç odaklı bir bilişim ajansıdır. Etkili bir web sitesi yükselimi sunarak, son derece başarılı bilişim teknolojileri çözümleri ve kampanyalarını yürütmeye kadar her aşamada hepimiz ihtiyaçlarınızı bilmek ve çözmek için hazırız. Türkiye çapındaki müşterilerimize, mevcut ve modern de dahil olmak üzere yüksek teknolojilerle nihai faydalar sağlayarak kazandırıyoruz.
İlk Sayfa Site, küresel bir müşteri için zamanında, inovatif, güvenilir, yüksek kaliteli, sonuç odaklı, uygun maliyetli, web site tasarımı ve danışmanlığı, SEO, sosyal medya danışmanlığı ve e-ticaret sistemleri sunan bir Bilişim Teknolojileri firmasıdır. Uzmanlık, Beceri ve Profesyonellik iş için en iyi özelliklerdir ve minimum süre içinde yatırımınızın getirdiği maksimum sonuçlarla işinizi arttırır ve kazandırır.
Amacımız yalnızca web sitenizin görünürlüğünü arama motorlarında iyileştirmek değil, aynı zamanda sitenize dönüşecek trafiği artırmaktır. Klasik, sıradan tekniklerine inanmıyoruz. Çok çalışıyoruz ve zengin bilgi birikimimiz var. Yenilikçi düşünce ve inovatif çalışma şeklimiz sizlere mümkün olan en iyi sonuçları verdiğimizden emin olmaktır.
Google algoritmasını sürekli olarak izliyoruz ve parmaklarımızla nabzını tutuyoruz. Çevrimiçi pazarlamanız için en iyisini yaptığımızdan emin olabilirsiniz. İster satışları artırmak isteyen bir e-ticaret sitesi olun, isterse site trafiğinde bir artış istiyorsanız, tam aradığınız firmayız.
Yüksek kaliteli sonuçlar ve zaman kazandıran, iyi planlanmış bir strateji.
İlk Sayfa Site, müşterinin ihtiyacına özel ilgi gösterir. Güçlü ve benzersiz çözüm stratejileri, bu şirketin en iyi parçasıdır. Firmamızın yetenekli ve tecrübeli gelişimsel ve dijital pazarlama ekibi, farklı son kullanıcıların benzersiz ihtiyaçlarına hizmet vermektedir ve sonuç odaklı, cazip sonuçlar sunmaktadır.
Oldukça müthiş, değil mi?